Kviečiame registruotis į nemokamus lietuvių kalbos kursus Ukrainos piliečiams, kurie gyvai ir nuotoliu vyks nuo rugsėjo 16 dienos A1, A2 lygiu. Paskaitos gyvai vyks du kartus per savaitę Vilniaus universiteto Filologijos fakultete (Universiteto g. 5).

Dalyvius taip pat kviesime klausytis paskaitų apie Lietuvos istoriją, politinę sistemą, teisę, vyks ekskursijos Vilniaus mieste, vakaronė su folkloro ansambliu.

Registracija į kursus vyksta iki 2024 m. rugsėjo 9 d. Paskaitų tvarkaraščius rugpjūčio pabaigoje galėsite rasti čia.

Daugiau informacijos apie kursus ukrainiečiams rasite čia.