„Dalykinės (teisės) kalbos (vokiečių k. arba anglų k.)“ programos dėstytojos prof. dr. Inesa Šeškauskienė, doc. dr. Eglė Kontutytė ir doc. dr. Vaiva Žeimantienė bei absolventė Vytautė Juonytė pagal Erasmus+ personalo mokymosi programą savaitę sėmėsi patirties Europos Sąjungos Teisingumo Teismo (ESTT) Lietuvių kalbos teisinio vertimo raštu skyriuje Liuksemburge.

Apsilankymas ES Teisingumo Teisme susijęs su magistrantūros studijų programa „Dalykinė (teisės) kalba“, prie kurios vykdymo prisideda ir Vokiečių filologijos katedra. Vienas iš vizito aspektų – daugiakalbystės įgyvendinimas ES Teisingumo Teisme ir kalbų mokėjimo svarba profesinėje veikloje. Tarpdisciplininė studijų programa „Dalykinė (teisės) kalba“, vykdoma vokiečių ir lietuvių arba anglų ir lietuvių kalbomis, – tai kaip tik ta programa, kuri suteikia kalbos ir teisės žinių ir atveria galimybes, pavyzdžiui, dirbti teisme.