VU Vokiečių filologijos katedra dalyvauja jau devintą kartą rengiamose Vokiečių kalbos dienose „Ö kaip vokiškai?“. Šiais metais visoje Lietuvoje vyks daugiau nei 150 įvairių renginių universitetuose, mokyklose, bibliotekose, įmonėse ar organizacijose.

VU Vokiečių filologijos katedra visus, kurie domisi vokiečių kalba ar Vokietijos kultūra, informuoja apie šiuos savo renginius:

• spalio 14 dieną, pirmadienį, 9 val., VU Filologijos fakulteto A8 auditorijoje neseniai įkurtos Lietuvos-Vokietijos informacinių technologijų įmonės „LITIT“ vadovė Kristina Kikalienė susitiks su VU Vokiečių filologijos katedros studentais, papasakos apie vokiečių kalbos ir IT industrijos sąsajas bei diskutuos su susirinkusiais apie perspektyvas su vokiečių kalba;
  • spalio 17 dieną, ketvirtadienį, 15 val., VU Filologijos fakulteto A9 auditorijoje, DAAD lektorė dr. Iris Bäcker kvies visus susidomėjusius į seminarą, skirtą Franzo Kafkos 100-tosioms mirties metinėms „Kafka 2024 – Eine Annäherung an Franz Kafka zum 100. Todestag“;
  • taip pat spalio 17 dieną, ketvirtadienį, VU Vokiečių filologijos katedros dėstytojai dr. Skaistė Volungevičienė ir dr. Daumantas Katinas, viešės Šeduvos (nuo 11 val.) ir Pakruojo „Atžalyno“ (nuo 13 val.) gimnazijose, kuriose moksleiviams pasakos apie studijų galimybes bei karjeros perspektyvas su vokiečių kalba.
  • Kartu su Vokietijos-Baltijos šalių ateities fondu VU Vokiečių filologijos katedra iki spalio 31 dienos kviečia visus vokiškosios kultūros, kalbos ir istorijos mylėtojus dalyvauti nuotraukų konkurse „Spuren“ („Pėdsakai“) – fotografuoti, aprašyti ir atsiųsti nuotraukas su vokiškais pėdsakais Lietuvoje. Nugalėtojai bus apdovanojami piniginiais prizais ir sveikinami Rygoje šių metų lapkričio mėnesį. Daugiau informacijos apie konkursą rasite adresu www.spuren.lt.

Kviečiame dalyvauti Vokiečių kalbos dienų renginiuose! Daugiau informacijos apie jas rasite svetainėje www.vokiskai.lt

Vokiečių kalbos dienos