Pakartotiniuose rinkimuose į laisvą Filologijos fakulteto Tarybos nario vietą dalyvavo 140 iš 199 rinkėjų.

Rinkėjams pateiktas klausimas:
Ar pritariate, kad dr. Brigita Speičytė užimtų laisvą Filologijos fakulteto Tarybos nario vietą?

Balsų pasiskirstymas:
Pritariu        126
Nepritariu    3
Susilaikau   11

KAP nuostatų 25 punktas nurodo, kad „Per pakartotinį balsavimą laimėjusiais [...] laikomi kandidatai, už kuriuos balsavo daugiausia ir ne mažiau kaip ketvirtadalis rinkimuose dalyvavusių rinkėjų.“

Taigi, rinkimų komisija konstatuoja, kad rinkimai įvyko. Filologijos fakulteto rinkėjai pritarė, kad profesorė dr. Brigita Speičytė užimtų laisvą Tarybos nario vietą.

Sveikiname naująją Tarybos narę ir linkime sėkmingo darbo!