Informuojame, kad prasidėjo paraiškų teikimas į naują Baltijos-Amerikos Laisvės fondo (BAFF) Profesinės stažuotės programos konkursą.

BAFF programa gali pasinaudoti visų specialybių studentai ir absolventai. Ši informacija ypač aktuali bakalauro programos ketvirtakursiams ir magistrantūros bei doktorantūros studentams.

Profesinių stažuočių programos dalyviai gaus pilną išlaikymą ir garantuotą praktikos vietą. Programa suteiks puikias galimybes atlikti profesinius interesus atitinkančias stažuotes įvairose JAV įmonėse, kompanijose ar organizacijose. Programos dalyviams suteikiamos iki 30,000 JAV dolerių per metus stipendijos, kurios sirtos padengti apgyvendinimo, draudimo, maisto bei transporto išlaidas stažuotės metu.

Per aštuonerius Baltijos-Amerikos Laisvės fondo veiklos metus šia unikalia galimybe jau pasinaudojo daugiau nei 100 studentų ir absolventų iš įvairiausių Lietuvos aukštųjų mokyklų.

Paraiškos priimamos iki balandžio 2 d. Daugiau informacijos apie programą ir konkurso sąlygas rasite čia >