Ateinančiam rudens semestrui rinkis pasirenkamuosius dalykus ne tik iš savo, bet ir iš kitų Filologijos fakulteto studijų programų. Atvirų dalykų sąrašas yra čia:

Tai padaryti gali, susidarydamas individualų studijų planą.

Kaip susidaryti individualų studijų planą?

Norint pasirinkti pasirenkamuosius dalykus iš kitos studijų programos reikia:

1. pasitikrinti, ar norimo pasirinkti dalyko tvarkaraštis yra suderinamas su pagrindinių studijų programos tvarkaraščiu;
  2. užpildyti individualaus studijų plano prašymą ir gauti reikiamus parašus:
    • dalyko dėstytojo parašą (visais atvejais);
    • Studijų programos komiteto (SPK) pirmininko parašą renkantis daugiau nei 2 dalykus iš šio sąrašo arba studijuojant dvigubą studijų programą (Anglų ir kita užsienio (ispanų, norvegų, prancūzų, rusų) kalbą, Klasikinę filologiją, Lietuvių filologiją ir užsienio kalbą, Skandinavistiką (suomių ir švedų), Vertimą;
  3. pasirinkus vietoj programoje numatyto PD dalyką iš šio sąrašo, išsiregistruoti iš programoje numatyto dalyko, kurio nelankysi, VU IS per pirmąsias dvi rugsėjo mėn. savaites.

Rekomenduojame norimus pasirenkamuosius dalykus rinktis, sulaukus būsimo semestro tvarkaraščio. Taip pat primename, kad per pirmąsias dvi naujo semestro savaites dar bus galima keisti savo pasirinkimus VU IS.

SVARBU: Individualaus studijų plano prašymai bus priimami rugsėjo 2–13 d. Filologijos fakulteto studijų skyriuje (II aukštas).

Jeigu turi klausimų, kreipkis į Dekanato Studijų skyrių (II aukšte).