*Antikos kultūros konkursas* vykdomas dviem etapais: pirmasis – dalyvių atranka mokyklose pagal užduočių pavyzdžius (jų teirautis el. paštu ), remdamiesi jais mokytojai sudaro analogiškas užduotis, atitinkančias mokinių lygį; antrasis – respublikinis etapas,kuriame dalyvauja po vieną 9–12 klasių mokinį iš mokyklos, atrinktą po pirmojo turo. Užduotys bus bendros visų amžiaus grupių dalyviams, o nugalėtojai skelbiami 9–10 ir 11–12 klasių grupėse.

Konkurso klausimais bus tikrinamos I. Antikos literatūros, II. mitologijos, III. Antikos istorijos, IV. Antikos meno (keramika, skulptūra, architektūra) žinios. Pasiruošimo pagrindas – kompleksinės istorijos, lietuvių kalbos, dailės ir kt. pamokose įgytos žinios.

Apie ankstesnių metų renginius galima pasiskaityti Olimpiados skiltyje

Apie apsisprendimą dalyvauti konkurse ir po atrankinio turo mokyklose į jį siunčiamo mokinio bei jį lydinčio mokytojo pavardes mokykla užregistruoja nurodytoje registracijos anketoje.

* Registracija iki 2015 m. vasario 13 d., penktadienio. Konkurso dalyvių skaičių šiemet numatoma riboti – pasiekus 50 mokinių limitą registracija automatiškai baigiama. Tad raginame paskubėti.

konkursas