Šiais metais CSC, vykdydama bendradarbiavimo programą su Vilniaus universiteto Filologijos fakultetu, paskelbė geriausio baigiamojo darbo konkursą kviesdama visus magistro bei bakalauro studijų paskutinių kursų studentus jame dalyvauti.

Birželio 12 d. visi konkurso laimėtojai apdovanoti CSC prizais. Geriausiu bakalauro darbu paskelbtas lietuvių filologijos ir užsienio (suomių) kalbos studentės Urtės Liepuoniūtės darbas „Timo K. Mukka romano „Kyyhky ja unikko“ vertimas į lietuvių kalbą su teorinio pobūdžio komentarais“ (mokslinė vadovė Kirsi Podschivalow), tarp magisto darbų geriausiu išrinktas Bendrosios kalbotyros studentės Ernestos Kazakėnaitės darbas „Kristoforo Fiurekerio išverstos perikopės (1685) ir galimi jų šaltiniai“ (mokslinė vadovė dr. Eglė Žilinskaitė-Šinkūnienė).

Išsamiau apie apdovanojimus

Sveikiname visos fakulteto bendruomenės vardu!

csc collage