Sidebar

testu2021 m. balandžio 1 d. startavo naujas tarptautinis edukacinis projektas TestU Online - nemokamas testų portalas mokymui(si), finansuojamas pagal Erasmus+ programą (Nr. 2020-1-SK01-KA226-SCH-094341; https://www.enter-network.eu/project/testu/), kuriame dalyvauja VU Filologijos fakulteto komanda (dr. Ingrida Kisieliūtė, doc. dr. Anastasija Belovodskaja, doc. dr. Jelena Konickaja, Aida Jungaitytė). Projekto prioritetas – inovacinės praktikos skaitmeniniame amžiuje. Projekto siekinys – padėti pedagogams, dėstytojams, mokytojams, mokiniams mokyti(s) kalbų. Projekto tikslas – sukurti nemokamą daugiakalbę internetinę e. mokymosi platformą, kurioje būtų galima greitai ir lengvai kurti įvairias užduotis, testus, pratimus ir pan. Kuriama platforma numato nemokamą prieigą, nemokamą turinį, nemokamas priemones, todėl tikimasi, kad projekto dalyviai sukurs platformą, kurią bus galima toliau plėtoti savarankiškai. Be to, kiekvienas mokytojas ir dėstytojas galės rasti įvairių pavyzdinių užduočių, kurias galės pritaikyti savo poreikiams ir papildyti savo turiniu.

Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto komanda šiame projekte bendradarbiauja su Adomo Mickevičiaus universitetu (Poznanė, Lenkija), bit Schulungscenter GmbH centru (Gracas, Austrija, https://www.bitschulungscenter.at/), Leipcigo universitetu (Vokietija). Projekto organizatorius – tarptautinė jaunimo nevyriausybinė organizacija E@I (Slovakija, www.ikso.net), su kuria VU komanda jau bendradarbiavo kuriant interneto svetaines, tarp jų - Russky.info (https://russky.info/en), Slovake.eu (https://slovake.eu/en) ir kt. Kaip ir ankstesniuose projektuose, daugiakalbė svetainė bus prieinama įvairiomis kalbomis: anglų, prancūzų, vokiečių, ispanų, rusų, čekų, slovakų, lenkų, lietuvių, esperanto ir kt.

Nuo projekto pradžios jau įvyko trys projekto dalyvių susitikimai, kurių metu konstruktyviai buvo aptarti projekto tikslai ir uždaviniai, patvirtinta konkrečių klausimų sprendimo strategija, nustatytos ir aiškiai apibrėžtos dalyvių pareigos. Paskutiniame susitikime, kuris įtemptu grafiku vyko rugsėjo pabaigoje Graco mieste Austrijoje, daugiausia dėmesio skirta ne tik organizaciniams klausimams, bet ir konkrečioms projekto esmę sudarančių modelinių užduočių kūrimo problemoms ir jų techninio įgyvendinimo galimybėms. Susitikimas, kurio metu dalyviai galėjo tiesiogiai susipažinti vieni su kitais, rasti atsakymus į jiems rūpimus klausimus bendrame pokalbyje ir sugalvoti kūrybines užduotis, suteikė naują impulsą projekto veiklai. Norime tikėti, kad šis projektas, kaip ir anksčiau įgyvendinti projektai, taps puikia priemone mokytojams ir mokiniams!

Testu 2

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos