Filologijos fakulteto ir Orientalistikos centro rinkėjai galės balsuoti šių metų birželio 1618 d. (bet kurią iš trijų dienų nuo 9.00 iki 15.00 val.) Filologijos fakultete, K. DONELAIČIO aud.  Balsavimo metu NUOLAT BUDĖS rinkimų komisijos nariai ir KONSULTUOS TO RINKIMŲ ETAPO KLAUSIMAIS. Naujausia informacija apie Senato rinkimus pateikiama Vilniaus universiteto interneto tinklalapio skiltyje „Senato rinkimai“ (http://naujienos.vu.lt/rinkimai-vu/)

Išankstinis balsavimas:

Informuojame, kad 2014 m. birželio 12 d. vyks išankstinis balsavimas nuo 13 iki 17 val. Rusų filologijos katedroje pagal nustatytą reglamentą. Šiuo etapu balsuoja tik į oficialias patvirtintas komandiruotes pagrindinėmis rinkimų dienomis išvykstantys asmenys. Katedroje NUOLAT BUDĖS komisijos narė Marina Ličinskaja ir KONSULTUOS ŠIO RINKIMŲ ETAPO KLAUSIMAIS.

Daugiau informacijos: Senato rinkimų organizavimo etapų datos