Centrinė rinkimų komisija patvirtino rinkėjų sąrašus šių metų gruodžio 1-2 dienomis vyksiantiems Vilniaus universiteto Tarybos rinkimams. Šiuose sąrašuose įrašyti Universiteto bendruomenės nariai Tarybos rinkimų metu kviečiami atvykti į savo padalinius (Rinkimų kamieniniuose akademiniuose padaliniuose vietos) ir pareikšti savo valią renkant vidinius ir išorinius Tarybos narius. Atkreipiame dėmesį, jog keliuose Universiteto padaliniuose dirbantieji vadovaujantis Tarybos narių rinkimų ir įgaliojimų nutraukimo tvarkos aprašo nuostatomis buvo priskirti vienam konkrečiam padaliniui, kuriame ir galės balsuoti.

Daugiau informacijos