Vadovaujantis Senato nutarimo Nr. S-2014-7-2, kuriuo patvirtintas Aprašas, 4 punktu, kandidatų į Tarybos narius kėlimas pradedamas šiandien, spalio 3 dieną, ir tęsis iki spalio 17 dienos.

Tarybos rinkimai bus vykdomi vadovaujantis Vilniaus universiteto Statuto ir Aprašo reikalavimais. Rinkimų procedūras organizuoja Centrinė rinkimų komisija bei kamieninių akademinių padalinių rinkimų komisijos. Informacija apie Tarybos rinkimų eigą bus pateikiama Vilniaus universiteto interneto puslapyje.

Kviečiame susipažinti su Vilniaus universiteto Tarybos rinkimų organizavimui aktualiais dokumentais: