Lenkijos Respublikos Prezidentas Andrzej Duda nusprendė skirti a.a. profesoriui Algiui Kalėdai valstybinį apdovanojimą „Už nuopelnus Lenkijos Respublikai Komandoro kryžius su žvaigžde“. Apdovanojimas skiriamas už ilgametį VU FLF Polonistikos centro puoselėjimą ir tarpkultūrinių Lietuvos–Lenkijos ryšių plėtojimą.

Ceremonija vyks antradienį, sausio 22 d., 18 val., Lenkijos ambasadoje – Pacų rūmuose Vilniuje (šv. Jono g. 3).

Joje dalyvaus Lenkijos Respublikos Prezidento kanceliarijos ministras Wojciech Kolarski.