Įrašyti į padalinio rinkėjų sąrašą FILF darbuotojai galės balsuoti už  vieną iš dviejų daugiausiai balsų pirmame ture gavusių, bet nustatyto  minimumo (pusės dalyvavusių rinkėjų balsų plius vieno balso)  nesurinkusių kandidačių - prof.habil. dr. D.Pociūtę-Abukevičienę arba  prof. dr. M. Ramonienę, o išrinkta bus laikoma ta, kuri surinks  daugiau balsų.

Mūsų fakulteto atstovo į VU senatą rinkimų antrasis turas vyks VU  Filologijos fakulteto Skaitmeninės filologijos centre, SFC 1  auditorijoje DVI DIENAS: 2014-06-25 (trečiadienį) nuo 9 iki 14.30 val.  ir 2014-06-27 (penktadienį) nuo 9 iki 15 val.

Senato rinkimų rezultatai