Informacinių technologijų taikymo centras rengiasi perkelti visą VU informacinę sistemą į naują serverį, naują operacinės sistemos platformą bei naują duomenų bazės versiją. Numatoma darbų pradžia – spalio 24 d. 12.00 val., pabaiga – spalio 28 d. 8.00 val.

Tuo metu neveiks Finansų apskaitos, Personalo, Darbo užmokesčio, Studijų, Dokumentų valdymo informacinės sistemos, Publikacijos, Plagiato patikra, Intranetas, nebus atnaujinama įvykių duomenų bazė, t. y. neveiks visos serverio „klevas.vu.lt“ programos. Atsiprašome už nepatogumus.