Kviečiame dalyvauti IV tarptautinėje kalbininkų mokslinėje konferencijoje „Žodis kalboje ir diskurse: reikšmės kūrimas" (Le mot dans la langue et dans le discours 4 : la construction du sens), kuri vyks 2022 m. birželio 2–3 d. Balstogės universitete, Lenkijoje.

Ši konferencija organizuojama jau antrą kartą bendradarbiaujant Balstogės universiteto Filologijos fakulteto Prancūzų kalbos lingvistikos ir Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto Prancūzų kalbos katedroms. Konferencijos tematika: leksikologija, semantika, sintaksė, morfologija, diskurso analizė, vertimas, pragmatika, prancūzų kalbos mokymas(is) ir kt. Konferencija vyks prancūzų kalba.

Konferencijos detalų aprašymą ir kvietimą prancūzų kalba rasite prisegtame dokumente >