Gegužės 31 d. nuo 11 val. J. Balkevičiaus auditorijoje planuojamas Tarybos posėdis.

Numatoma darbotvarkė:

• Posėdžio darbotvarkės tvirtinimas ir praėjusio posėdžio protokolo tvirtinimas (prof. dr. Jurgis Pakerys, 5 min.)
  • Dėl Fakulteto nuostatų pakeitimų, tęsinys (dekanas prof. dr. Mindaugas Kvietkauskas, 30−45 min.)
  • Dėl mokslo darbuotojų etatų (jų dalių) skyrimo tvarkos (dekanas prof. dr. Mindaugas Kvietkauskas, 20 min.)
  • Vidurio ir Rytų Europos kalbos ir kultūros (BA), SPK ir jo pirmininkės tvirtinimas (studijų prodekanė doc. dr. Gintarė Judžentytė-Šinkūnienė, 5 min.)
  • Rusistika (MA), SPK ir jo pirmininkės tvirtinimas (studijų prodekanė doc. dr. Gintarė Judžentytė-Šinkūnienė, 5 min.)
  • 2025 m. tarptautinis priėmimas: programos ir kainos (studijų prodekanė doc. dr. Gintarė Judžentytė-Šinkūnienė, 5 min.)