Dėstytojai ir studentai Čiobiškio krašte apžiūrėjo Rynos upelio krantą, vyko į Žvalgakalnio kaimą, tuomet pėsčiomis ėjo į Žvalgos kalną Neries pakrantėje, senosios Neries perkėlos ir krantinės vietą, apžiūrėjo senuosius Viduramžių kronikose minimus kelius, išmoko atpažinti palei juos nusidriekusius senovės lietuvių pilkapius.

Po smagių pietų gamtoje keliautojai pėsčiomis patraukė į Čiobiškį, apžiūrėjo jo bažnyčią ir varpinę, Čiobiškio dvarą, susipažino su partizaninės pokario kovos istorijos detalėmis ir aplankė Čiobiškio kapinėse palaidotų partizanų kapus.“

Lietuvių literatūros katedros informacija

FOTO cIOBIsKIS 2014 m