2019 m. Filologijos fakulteto studentų diplomų teikimai Šv. Jonų bažnyčioje planuojami:

• bakalauro ir Anglistikos magistro studijų studentų diplomų teikimai vyks birželio 25 d. 10.00 val.
  • magistrantūros (išskyrus Anglistiką) studijų studentų diplomų teikimai vyks birželio 20 d. 10.00 val.

Norint gauti studijas patvirtinantį diplomą ir diplomo priedėlį, privalu atsiskaityti su Universitetu. Visi absolventai, turintys įsiskolinimų, atsiskaityti su Universiteto padaliniais privalo iki birželio 14 d. Birželio 19 d. visi absolventai turi pasirašyti diplomų registracijos žurnale Dekanato Studijų skyriuje (II aukštas). Neatsiskaičiusiems su Universiteto padaliniais ir diplomų registracijos žurnale nepasirašiusiems studentams nebus išduotas diplomas ar pažymėjimas.

Primename, kad mantijos nėra mūsų Universiteto tradicija. Daug gražiau atrodytumėte pasipuošę universitetinėmis kepuraitėmis ar net tautiniais drabužiais.

Daugiau informacijos apie studijų baigimą ir atsiskaitymą su Universitetu >